O firmie

<hr style="border: 0px; background: #ddd; height: 1px;">

Farby jachtowe Teknos – Oliva to linia wysokiej klasy produktów służących do zabezpieczania nowych oraz używanych jachtów, łodzi, kutrów oraz żaglówek wykonanych z laminatów, drewna, stali lub aluminium. Idealnie nadają się do konserwacji jednostek eksploatowanych na wodach śródlądowych oraz morskich. Farby jachtowe Teknos – Oliva profesjonalnie zabezpieczają przed osmozą, porastaniem oraz korozją. Zapewniają nie tylko doskonałą ochronę, ale także najwyższej jakości i trwałe walory dekoracyjne. W bogatej ofercie farb jachtowych znajdują się doskonałe podkładowe farby epoksydowe linii Epirust Bosman doskonale nadające się do zabezpieczania kadłubów jachtów i łodzi uzupełnione o łatwą w użyciu i wytrzymałą szpachlówkę epoksydową. Jeżeli chodzi o farby nawierzchniowe to linię uzupełniają farba poliuretanowa ponad linię wodną pod nazwą Emapur Marina w wielu kolorach RAL oraz farba zapobiegająca porastaniu przeznaczona pod linię wodną pod nazwą VSE. altJeżeli chodzi o zabezpieczenie drewna to w ofercie Teknos Oliva znajduje się epoksydowy grunt do drewna Wood Primer oraz dwa lakiery: dwuskładnikowy Teknodur oraz jednoskładnikowy lakier Helo. Oczywiście do każdego typu farby dedykowany jest odpowiedni rozcieńczalnik.

Za pomocą farb jachtowych Teknos Oliva można więc zabezpieczyć łódź lub jacht od topu masztu po koniec balastu. Produkty wytwarzane są w bardzo nowoczesnej fabryce Teknos w Gdańsku Oliwie w oparciu o sprawdzone receptury oraz najwyższej jakości surowce. Sklep żeglarski CMS farbyjachtowe.pl od ponad 15 lat zaopatruje rynek żeglarski jako dystrybutor farb Oliva. Posiadamy pełen asortyment produktów w magazynie, możemy zapewnić szybką wysyłkę oraz atrakcyjne ceny. Bazując na naszym doświadczeniu możemy zapewnić fachową pomoc i doradztwo w doborze materiałów. W przypadku zakupów on-line gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji i możliwość zwrotu produktów. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Firma CMS farbyjachtowe.pl od ponad 15 lat zaopatruje rynek żeglarski jako dystrybutor farb Oliva. Posiadamy pełen asortyment produktów w magazynie, możemy zapewnić szybką wysyłkę oraz atrakcyjne ceny. Bazując na naszym doświadczeniu możemy zapewnić Państw fachową pomoc i doradztwo w doborze materiałów. W przypadku zakupów on-line gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji i możliwość zwrotu produktów. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.